Vyspelá technológia pre jazero i bazén

Priniesť si do záhrady kúsok prírody, dovoliť si potešenie z kúpania sa v čistej vode: táto myšlienka viedla a doposiaľ vedie zakladateľa spoločnosti Biotop, Ing. Petra Petricha. Pred približne troma desaťročiami dostal jasnozrivý nápad vytvoriť v záhrade kúpacie jazierko a svoje predstavy neskôr doviedol k ich zrelosti pre trh. Pred 10 rokmi jeho spoločnosť Biotop vyvinula biologický bazén Living Pool. Jeho vyspelá technológia vychádza z dvoch desaťročí skúseností s plávaním v prírodnej vode a prispieva k potešeniu z kúpania sa v prostredí blízkom prírode.

Biotop Biobazén

Prírodné jazierka

Kúpacie jazierko

Každé kúpacie jazierko plánujeme individuálne. Na základe dostupného miesta preň navrhneme optimálne konštrukčné riešenie. Výsledkom je zdravé potešenie z plávania a kúpania sa pre celú rodinu. Úplne bez chlóru. Umožňuje to osobitá koncepcia kúpacieho jazierka spoločnosti Biotop: rastliny a mikroorganizmy v doplňujúcej regeneračnej zóne biologicky filtrujú vodu a neustále tak zabezpečujú jej dokonalú čistotu.

Podrobnosti o systéme »

Prírodné bazény

Biobazén Living Pool

Puristický vzhľad klasického bazéna je v dokonalej harmónii s modernou architektúrou. Zatiaľ čo v kúpacích jazierkach filtrujú a čistia vodu rastliny a mikroorganizmy, v biobazéne Living Pool túto funkciu na seba preberajú biologický filter a špeciálny fosfátový filter. Vďaka nim riasy doslova vyhladujeme. Zvyšné riasy, ktoré sa v prírodných vodách vyskytujú vždy, odstráni bazénový robot.

Podrobnosti o systéme »

Obnova kúpacích jazierok

Obnova kúpacích jazierok

Zmodernizovať jednoducho a za krátky čas – tak znie motto „omladzovacej kúry“ pre existujúce kúpacie jazerá a jazierka. Najprv Vám profesionáli pri osobnom stretnutí priamo na mieste objasnia, čo konkrétne treba vykonať. V závislosti od predpokladov a od dostupného priestoru nájdeme najlepšie riešenie pre vybavenie jazierka novou technológiou, väčší užívateľský komfort a menej práce spojenej s údržbou.

Podrobnosti o systéme »

Rekonštrukcia chlórovaných bazénov

Rekonštrukcia chlórovaných bazénov

Ak si už ďalej neželáte využívať vybudovaný chlórovaný bazén, no radi by ste si v záhrade vytvorili nový, čisto prírodný priestor na kúpanie, nemusíte pristúpiť ku kompletnému zbúraniu a vybudovaniu bazéna nanovo. Práve naopak. Pomocou systému Living Pool Converter dokážeme existujúci bazén jednoducho a zakrátko pretvoriť na výlučne biologickú prevádzku. Existujúci systém cirkulácie vody môže naďalej fingovať. Odstavíme iba dávkovanie chlóru a nahradíme ho šachtou konvertora.

Podrobnosti o systéme »
Prírodné jazierka

Záhradné jazierka

V súlade s prírodou a životným prostredím. Prírodné záhradné jazierko uspokojuje naše túžby po oddychu a relaxe.

Zobraziť podrobnosti »

Prírodné bazény

Bazény so živou vodou

Živý bazén (biobazén) je biologickou verziou bežného bazéna. Vyzerá rovnako ako klasický bazén, funguje však na čisto biologickom princípe.

Zobraziť podrobnosti »

Rekonštrukcie bazénov

Rekonštrukcie bazénov

Systém premeny na biobazén zjednodušuje premenu bežných bazénov na bazény fungujúce na biologickom princípe.

Zobraziť podrobnosti »


Kontakt

Kontaktuje nás

Prírodné bazény